Register your .al domain for 9.99 euro

Hosting

 • Email & Domain FALAS
 • Instalim me 1 Klikim
 • Panel kontrolli cPanel

Porosit tani

Email Biznesi

 • 100GB Hapesire
 • Push Notification
 • ActiveSync

Porosit tani

Server Virtual

 • Platforme VPS XEN
 • 99.9% Uptime
 • Infrastrukture e sigurte

Porosit tani

Kërko Domain
www.

Rreth WebHost Sh.p.k.

WebHost sh.p.k. është kompani lider në Regjistrim Domain dhe Hosting. WebHost ka mbi 4,000 klientë dhe menaxhon mbi 5,000 domaine.

më shumë

Partner Rishitës Domainesh

Ne kemi ndertuar nje platforme per rishitjen e domaineve te pershtatshme per tu integruar me Aplikacionet e-Commerce si WHMCS.

më shumë

Shërbim Suporti i dedikuar

Keni nevojë për ndihmë? Shërbimi jonë ndaj klientit është 24 orë në dispozicion për cdo problem ose pyetje që mund të keni.

 

më shumë
WebHost.al i është përgjigjur gjithmonë kërkesave të mia. Kam patur një eksperiencë të mirë me ta prandaj është Regjistrari i vetëm që përdor. Lloyd Dube

WebHost.al vlerësohet

4.7 nga 5

bazuar në opinionet e 1,017 klientëve

Klientët tanë:

Hosting i përshtatshëm për

 • WordPress
 • Joomla
 • Drupal
 • Typo3
 • Magento
 • Prestashop
 • Roundcube
 • PhpBB
 • vBulletin
 • ZenCart
 • osClass
TERMS OF SERVICE | PRIVACY POLICY | NEWS | SEARCH © 2002-2014 WEBHOST Sh.p.k., Tirana - Albania, All Rights Reserved